Hakkımızda

Cargom Express, yaygın hizmet ağı ve gelişmiş stratejisi ile ülke ekonomisi için önem arz eden beş bölgede konumlanmıştır. Konumlandığı bu beş bölgede oluşturduğu 19 transfer ve dağıtım merkezi ile 70’in üzerindeki ‘‘Hizmet Noktası’’ şubesi ile ülke geneline yayılan, kolay erişilebilen kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Cargom Express’in 19 transfer ve dağıtım merkezlerinin bulunduğu iller; İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Tekirdağ, Ankara, Kocaeli, Sakarya, Çorum, Kırıkkale, Bursa, Eskişehir, Denizli, Antalya, İzmir, Manisa, Adana, Mersin, Gaziantep, Hatay ve İskenderun’dur.

Cargom Express, yenilikçi bakış açısıyla yaygın hizmet ağının yüksek kaliteye erişebilmesi ancak teknolojinin tüm olanaklarından eksiksiz bir biçimde istifade ederek gerçekleştirmenin mümkün olacağı bilinciyle kendi bünyesinde 30 kişilik bir ar-ge ekibi bulundurmaktadır. Cargom Express, ar-ge ekibi kendi müşteri pazarına verimli hizmet sunmak amacıyla geliştirdiği ileri teknoloji donanım ve yazılım ürünlerini aynı zamanda 16 ülkeye ihraç etmektedir.

 Bu ileri teknoloji ürünlerimiz: Üç boyutlu hacim ölçer, optik okuyucularımız Sortes Sistem ve bir uçtan diğer uca taşıyan ana hat konveyörlerimizdir.

Cargom Express, yaygın dağıtım noktası ve ileri teknoloji imkanlarını esnek operasyonel yapısı ile ortaya çıkan, zamanında hızlı servis ve kaliteli hizmet anlayışı ile kendisini tercih eden değerli çözüm ortaklarına yılda 400.000 araç hareketi ile günde 35.000 kargo işleyerek hizmet veriyor.

En önemli gücümüzü ise en sona sakladık, biz şunu biliyoruz ki bir işin başarıya ulaşmasının birinci koşulu işine sevgiyle, aşkla bağlı olmaktır. Biz Cargom Express ekibi için olmazsa olmaz bu koşul ile bize geleceklerini emanet eden çözüm ortaklarımıza mutluluğu taşıyoruz. Yaptığımız işin bilincinde olarak şunu diyebiliriz ki lojistik sanıldığı gibi bir nesneyi ‘‘A’’ noktasından ‘‘B’’ noktasına taşımaktan ibaret değildir. Bir işletmenin var oluş mücadelesinde tedarik zincirindeki en önemli halkadır. Yani kendinden emin çalışanın sözü, mutlu müşterinin suratındaki tebessümdür. Sözünün eri işletmecilerin rekabet üstünlüğünü sağlamak için lojistik tedarikçi görevimizi dün olduğu gibi bugünde aşkla ve sevgiyle icra ediyoruz.

MİSYONUMUZ 
‘‘Yüzümüzü daima geleceğe çevirdik’’ sürekli gelişerek ve öğrenerek!
İtibarımızı ve yüksek kalite standardımızı koruyarak, tespit ettiğimiz yenilikçi teknolojileri, gereksinimler doğrultusunda uyarlayarak kullanan ve aynı zamanda yenilikçi fikirler geliştirerek sektörümüze yeni imkanlar kazandırmayı hedefleyen.
Planlı ve rasyonel yatırım ve projeler üreterek, taşımacılık sektörü ile ilgili tüm süreçlere müşteri memnuniyeti öncelikli değerler katmak.

VİZYONUMUZ
Bulunduğumuz sektöre inovasyonel değerler katarak bu günü yarına taşımayı, rekabette fark yaratan hizmetlerimizle paydaşlarımıza fayda sağlamayı ve her zaman mükemmeli hedefleyen bir kurum olmayı vizyon edindik

15
Lokasyon

110 +
Paydaş

240 +
Kargo Aracı

2340
Günlük Gönderi